Televes optički kablovi i patch kutije

Televes Single mode optički kablovi sa 2, 4, 16, 24, 48 vlakna za indoor i outdoor instalacije (sa LSFH omotačem).
 
Patch cord kablovi sa jednim ili dva vlakna sa SC/APC konektorima, ili varijante sa FC/PC konektorima. Optičko vlakno Televes ref. 232606 (2m), konvertibilno u dva pigtail – a. Patch cord-ovi SC/APC na SC/UPC (0.2m i 0.4m), i SC/APC na FC/UPC (2m).
 
Takođe su u ponudi patch box – evi (optičke utičnice) sa dva do četiri optička konektora u kompletu sa optičkim kablovima različitih dužina preterminisanih na jednom kraju.
 

Izdvajamo:

Televes single mode optički kablovi ( multifiber )

Tip vlakna: Single mode G657A2 ( 9 / 125 ), LSFH (Low Smoke Halogen Free)

Referenca:Broj vlakana i osnovni podaci:Specifikacije:
23141416 vlakna, Dca, UV rezistentan (za unutrašnje ili spoljašnje instalacije)link
23161424 vlakna, Dca, UV rezistentan (za unutrašnje ili spoljašnje instalacije)link
23171448 vlakna, Dca, UV rezistentan (za unutrašnje ili spoljašnje instalacije)link
2319114 vlakna, Fca, za unutrašnje instalacijelink
2319012 vlakna, Dca, za unutrašnje instalacijelink
2319022 vlakna, Dca, za unutrašnje instalacijelink
2320012 vlakna, Dca, za spoljašnje instalacijelink
2320022 vlakna, Dca, za spoljašnje instalacijelink

Televes single mode optički patch cord kablovi SC/APC (1 i 2 vlakna)

LSFH (Low Smoke Halogen Free)‚ za unutrašnje instalacije

Referenca:Dužina:
 
23261110m 
23261215m 
23261425m 
23261640m 
2326212m 
2326230.5m 
23265215m (2 vlakna – duplex patch cord) 
23265425m (2 vlakna – duplex patch cord) 
23265640m (2 vlakna – duplex patch cord) 
23265755m (2 vlakna – duplex patch cord) 
  • najčešća primena: za povezivanje uređaja u okviru rack ormara i za kraće optičke trase unutar objekta
  • detaljnije: link (Televes zvanični sajt)

Televes optički patch cord kablovi FC/PC

Televes FC/PC patch cord kablovi optički ref. 2361xx, ICP Srbija

LSFH (Low Smoke Halogen Free)‚ UV rezistentan, za unutrašnje ili spoljašnje instalacije

Referenca:Dužina:
 
23613m 
2361015m 
23610210m 
23610320m 
23610430m 
23610540m 
23610650m 
23610775m 
236108100m 
236109200m 
2361101m 
  • najčešća primena: za povezivanje optičkih LNB-a (Televes ref. 2353) sa optičkim konvertorima i drugom pasivnom opremom u okviru FO SAT sistema
  • detaljnije: link (Televes zvanični sajt)

Televes adapter patch cord kablovi i pigtail

LSFH (Low Smoke Halogen Free)‚ za unutrašnje instalacije

Referenca:Tipovi konektora i dužina:
 
232622Prelazni patch cord SC/APC – SC/UPC, 0.2m 
232624Prelazni patch cord SC/APC – FC/UPC, 0.2m 
232625Prelazni patch cord SC/APC – SC/UPC, 0.4m 
232602Patch cord dužine 2m konvertibilan u 2 Pigtail -a (SC/APC konektori) 
  • najčešća primena: za povezivanje uređaja u okviru rack ormara sa različitim tipovima konektora. Pigtail vlakna se koriste za terminisanje (konektorizaciju) vlakana u optičkim kablovima.
  • detaljnije: link (Televes zvanični sajt)

Televes patch box (optičke utičnice) sa preterminisanim vlaknima na jednom kraju

Optička patch kutija sa preterminisanim vlaknom na jednom kraju, Televes ref. 23152 x, ICP Srbija
Optička patch kutija Televes ref. 231502, ICP Srbija

LSFH (Low Smoke Halogen Free)‚ za unutrašnje instalacije

Referenca:Dužina:
 
231502Optički patch box –  samo utičnica sa do četiri SC/APC adaptera (izlaza) i navodnicama za optički kabl i vlakna 
231520Optički patch box + kabl sa 2 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 15m 
231521Optički patch box + kabl sa 2 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 25m 
231522Optički patch box + kabl sa 2 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 40m 
231523Optički patch box + kabl sa 2 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 55m 
231524Optički patch box + kabl sa 2 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 70m 
231525Optički patch box + kabl sa 2 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 85m 
231526Optički patch box + kabl sa 2 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 100m 
231530Optički patch box + kabl sa 4 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 15m 
231531Optički patch box + kabl sa 4 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 25m 
231532Optički patch box + kabl sa 4 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 40m 
231533Optički patch box + kabl sa 4 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 55m 
231534Optički patch box + kabl sa 4 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 70m 
231535Optički patch box + kabl sa 4 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 85m 
231536Optički patch box + kabl sa 4 vlakna preterminisana na jednom kraju, dužina 100m 
  • najčešća primena: za realizaciju optičkih trasa u spratnom razvodu. Utičnice sa prekonektorizovanim kablovima smanjuju broj potrebnih optičkih spojeva pri instalaciji sistema, a samim tim i smanjuju trošak i vreme izvođenja radova na sistemu.
  • opis i uputstvo za optičku patch kutiju ref. 231502: link
  • opis i uputstvo za optičku patch kutije sa preterminisanim vlaknima: link

Preporuka:

Korisni linkovi, dodatne informacije...

Televes optički fuzioni splajser, ICP Srbija

Televes profesionalni fuzioni splajser sa priborom

Profesionalni fuzioni splajser za splajsovanje single mode, multi mode, DS, NZDS, BIF i UBIF optičkih vlakna. Uz splajser dolaze i nož za sečenje vlakna, sečice za odstravnjivanje zaštitnog omotača, rezervne elektrode, punjač...