Fiberoptika

Televes optički fuzioni splajser, ICP Srbija

Televes profesionalni fuzioni splajser sa priborom

Profesionalni fuzioni splajser za splajsovanje single mode, multi mode, DS, NZDS, BIF i UBIF optičkih vlakna. Uz splajser dolaze i nož za sečenje vlakna, sečice za odstravnjivanje zaštitnog omotača, rezervne elektrode, punjač...

Televes Fiberkom mini optički čvor ref. 238001, ICP Srbija

Televes optički transmiteri / risiveri / čvorovi

Uređaji za O/E i E/O konverziju TV i NET signala u okviru FTTx i HFC sistema. Optički predajnici signala zemaljske i satelitske televizije, FTTx optički čvorovi sa povratnim smerom za HFC sisteme, sa / bez WDM, optički prijemnici prijem TV signala...

Televes optički PLC spliteri, ICP Srbija

Televes optički spliteri, prelazi, konektori i atenuatori

Televes pasivne optičke komponente - optički PLC spliteri, prelazi - adapteri i spojnice, konektori i atenuatori sa SC/APC, FC/PC... konektorima. Optički PLC spliteri (SC/APC konektori) za montažu u rek ormarima (T.0X format).

Televes optički linijski terminal (OLT) 3072 modularni, ICP Srbija

Televes GPON oprema


Optički linijski terminali (OLT) za do 512 ili 3072 korisnika za male i srednje FTTx sisteme, ONT / ONU CPE uređaji, YEDFA pojačavači, WDM multiplekseri i demultiplekseri ... Kompletna oprema za GPON sisteme.

Televes SM patch box terminisani optički kablovi ref. 2315xx, ICP Srbija

Televes Singlemode optički kablovi


Televes SM optički kablovi, patch-cord i pigtail kablovi različitih dužina, za unutrašnje instalacije, preterminisani ili terminisani na jednom kraju završnim patch kutijama - priključnicama za bržu instalaciju....

Televes optički multioperaterski ormar

Televes optičke kutije i multioperaterski ormari

Televes završne optiče kutije - ZOK , kutije za splajsovanje - Splice box (i u rek formatu), multioperaterski ormani, pristupne tačke ( optičke priključnice )...

Televes generator optičkog signala 1310nm, 1490nm, 1550nm, ICP, Srbija

Televes Triple Light Source generator optičkog signala

Televes generator optičkih signala talasnih dužina 1310nm, 1490nm i 1550nm za ispitivanje atenuacije u optičkim sistemima.